Unihokej Uczy, Bawi i Wychowuje

17 listopada 2018 roku w murach IV Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu zorganizowane zostało unihokejowe szkolenie trenerskie.

W minioną sobotę Polski Związek Unihokeja w ramach realizacji projektu Upowszechniania unihokeja w Polsce pod hasłem „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” zorganizował szkolenie dla instruktorów unihokeja oraz trenerów II stopnia współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zajęcia poprowadził pan Tomasz Bogdański - trener Reprezentacji Polski Kobiet do lat 19. W szkoleniu wzięli udział instruktorzy i trenerzy z całej Polski.

Polski Związek Unihokeja wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach realizacji projektu „Upowszechnianie unihokeja w Polsce pod hasłem „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” serdecznie zaprasza instruktorów unihokeja oraz trenerów II stopnia na szkolenie trenerskie, które poprowadzi Pan Tomasz Bogdański trener Reprezentacji Polski Kobiet do lat 19.

W ramach realizacji projektu „Upowszechnianie unihokeja w Polsce pod hasłem „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przedstawiamy miejsca i terminy zajęć prowadzonych przez Animatorów Unihokeja od 03.09.2018 do 15.12.2018 roku.

Polski Związek Unihokeja zakończył nabór do II edycji programu „Animator Unihokeja” w ramach projektu: Upowszechnianie unihokeja pod hasłem „Unihokej uczy bawi i wychowuje”.

W dniach 23-26. czerwca w Łodzi odbył się kurs instruktora unihokeja (trenera kategorii C) organizowany przez Polski Związek Unihokeja oraz Łódzki Okręgowy Związek Unihokeja. Kurs zrealizowano w ramach programu „Unihokej – uczy, bawi w wychowuje”.

Polski Związek Unihokeja w ramach projektu: Upowszechnianie unihokeja w Polsce pod hasłem „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” serdecznie zaprasza do realizacji II edycji programu „Animator Unihokeja".

Attachments:
Download this file (oświadczenie do projektu UUBW 2018.docx)Oświadczenie do projektu UUBiW 2018[Oświadczenie do projektu UUBiW 2018]1015 kB
Download this file (Oświadczenie-ZUS-dla-PZUnihokeja-2018.doc)Oświadczenie ZUS dla PZUnihokeja[Oświadczenie ZUS dla PZUnihokeja]48 kB
Download this file (Wniosek-Animator-Unihokeja-2018.doc)Wniosek Animator Unihokeja 2018[Wniosek Animator Unihokeja 2018]619 kB

Polski Związek Unihokeja oraz Łódzki Okręgowy Związek Unihokeja serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na kurs instruktora unihokeja realizowane w ramach projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje" przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Attachments:
Download this file (Instruktor-Łódź-zaproszenie.doc)Instruktor-Łódź-zaproszenie.doc[Zaproszenie na kurs]919 kB
Download this file (oświadczenie-do-projektu-UUBW-2018.doc)oświadczenie-do-projektu-UUBW-2018.doc[Oświadczenie uczestnika]1092 kB
Download this file (Zgłoszenie-Łódź-instruktor.doc)Zgłoszenie-Łódź-instruktor.doc[Zgłoszenie na kurs]1107 kB

Polski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kurs instruktora unihokeja realizowane w ramach projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje" przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Polski Związek Unihokeja zakończył nabór do programu „Animator Unihokeja” w ramach projektu: Upowszechnianie unihokeja pod hasłem „Unihokej uczy bawi i wychowuje”.