W ramach realizacji projektu „Upowszechnianie unihokeja w Polsce pod hasłem „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przedstawiamy miejsca i terminy zajęć prowadzonych przez Animatorów Unihokeja od 03.09.2018 do 15.12.2018 roku.

  • Zawadzki Krzysztof

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Gułtowach, ul. Średzka 8, 62-025 Kostrzyn

- poniedziałek: 16.30 - 18.00

- czwartek: 16.30 - 18.00

 

  • Mateusz Antoniak

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zielonce, ul. Wilsona 34/36 56, 05-220 Zielonka

- poniedziałek: 16.30 - 18.00, 

- czwartek: 17.00 - 18.30. 

 

  • Samson Hanna

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 81 ul. Prof. Michała Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk

- poniedziałek: 14.45 - 16.15

- środa: 15.30 - 17.00

 

  • Marcin Łęcki

Hala Sportowa przy Gimnazjum w Józefinie, ul. Mazowiecka 1, 96-321 Żabia Wola

- poniedziałek: 15.00 - 16.30

- środa : 15.00 - 16.30

 

  • Waldemar Żmudziński

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowe j im. Ks. Jana Twardowskiego Chudek 36, 07-420 Kadzidło

- czwartek: 14:30 - 16:00

- piątek: 14:30 - 16:00

 

  • Michał Skura

Hala Sportowa im. Mariana Dzięcioła przy ul. Wyspiańskiego 20, 07-130 Łochów

- wtorek: 18:30 - 20.00

- piątek: 18:30 - 20.00

 

  • Czerwiński Marcin

Hala Sportowa przy Zespole Szkół ul. J. Wybickiego 19B, 83-120 Subkowy

- wtorek: 14.45 - 16.15

- piątek: 14.45 - 16.15

 

  • Augustyniak Krzysztof

Hala Sportowa przy Zespole Edukacyjnym ul. Polna 6; 66-304 Brójce

- czwartek: 14.30 - 16.00

- sobota : 11.00 - 12.30

 

  • Grębowska Sylwia

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej ul. Szreibera 10-12, 82-433 Mikołajki Pomorskie

- wtorek: 15.00 - 16.30

- czwartek: 15.00 - 16.30

 

  • Kotecki Jacek

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi, ul. Hetmańska 34, 85-039 Bydgoszcz

- środa: 16.30 - 18.00

- piątek: 18.00 - 19.30

 

  • Siemiątkowski Marcin

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej im. gen. Z. Berlinga Bieganowo 43, 62-305 Sokolniki

- poniedziałek: 15.00 - 16.30

- piątek: 15.00 - 16.30

 

  • Mariusz Gałaj

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika ul. Bydgoska 8
86-014 Sicienko oraz w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Anieli hr. Potulickiej Wojnowo 1A, 86-014 Sicienko.

- wtorek: 14.30 - 16.00

- piątek: 15.30 - 17.00

 

  • Łamasz Grzegorz

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Drohojów 151, 37-716 Orły

- wtorek: 14.15 - 15.45

- piątek: 14.15 - 15.45

 

  • Korczyński Rafał

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1, im. Jana Pawła II 194, 37-710 Żurawica

- środa: 16.00 - 17.30 

- piątek: 16.00 - 17.30

 

  • Pałczyński Jerzy

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Ruda Różaniecka 180, 37-613 Ruda Różaniecka

- środa: 13.30 - 15.00 

- piątek: 14.30 - 16.00

 

  • Ludwichowski Paweł

Hala Sportowa przy Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 3, ul. Nagietkowa 73, 81-589 Gdynia

- wtorek: 15.45 - 17.15

- piątek: 15.45 - 17.15

 

  • Kacper Tyczkowski ŁOZU

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3, ul. Pryncypalna 74, 93-379 Łódź

- wtorek: 14.30 – 16.00

- czwartek: 14.30 – 16.00

 

  • Czeszyk Iwona

Hala Sportowa przy Zespole Szkół, ul Szkolna 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

- środy: 14.40 - 16.10

- soboty: 9.00 - 10.30

 

  • Radomski Mateusz

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 16, 62-021 Paczkowo

- wtorek: 14.40 - 16.10

- piątek: 14.40 - 16.10

 

  • Katarzyna Kurowska

Hala Sportowa przy Zespole Szkół, ul Południowa 1 B, 95-045 Parzęczew

- wtorek: 13.00 - 14.30

- piątek: 13.00 - 14.30

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci do udziału w zajęciach oraz ich rodziców do kibicowania swoim pociechom!

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje