Facebook Twitter Google Plus

Sprawozdawczy Zjazd Walny 2017

Autor: M.Chomnicki

Zarząd Polskiego Związku Unihokeja, działając na podstawie §19 i §20 Statutu zwołuje Sprawozdawczy Walny Zjazd Delegatów, który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2017 roku w Gdańsku.

W oparciu o §21 statutu, Zarząd wyznaczył dwa terminy rozpoczęcia obrad:

  • I termin – godz. 13.00 – w przypadku obecności co najmniej połowy delegatów,
  • II termin – godz. 13.15 – bez względu na ilość przybyłych delegatów.
  • Otwarcie Walnego Zjazdu Sprawozdawczego PZUnihokeja,
  • Wybory Prezydium Zjazdu,
    1. Przewodniczącego
    2. Sekretarza,
  • Wybór Komisji:
    1. Uchwał i wniosków,
  • Stwierdzenie ważności zwołania Walnego Zjazdu Sprawozdawczego i jego zdolność do podejmowania uchwał.
  • Przyjęcie porządku obrad Walnego Zjazdu Delegatów,
  • Przyjęcie Regulaminu Walnego Zjazdu Delegatów,
  • Przedstawienie:
  1. Sprawozdania z działalności Zarządu za rok 2016,
  2. Sprawozdania finansowego związku za rok 2016,
  3. Sprawozdania Komisji Rewizyjnej za rok 2016,
  • Przerwa 5-minutowa,
  • Dyskusja nad sprawozdaniami,
  • Zatwierdzenie Sprawozdanie Zarządu za rok 2016,
  • Zatwierdzenie sprawozdania finansowego za rok 2016,
  • Wolne głosy i wnioski,
  • Sprawozdanie Komisji Uchwał i Wniosków,
  • Zamknięcie Walnego Zjazdu Sprawozdawczego PZUnihokeja.

Zgodnie z postanowieniem Zarządu Polskiego Związku Unihokeja, korzystając z obecności przedstawicieli klubów, po zakończeniu zjazdu odbędzie się spotkanie z przedstawicielami klubów poświęcone rozgrywkom w sezonie 2017/2018.

Ze względu na sprawy organizacyjne, prosimy o potwierdzenie udziału drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 4 czerwca 2017 roku.

Lista delegatów:

  1. AKS  Politechnika Wrocław,
  2. EUKS Spartakus Sicienko,
  3. KS Dzikie Gęsi Zielonka,
  4. KS Górale Nowy Targ,
  5. KS Olimpia Osowa,
  6. KS Szarotka Nowy Targ,
  7. MLUKS Jedynka Trzebiatów,
  8. MMKS Podhale Nowy Targ,
  9. MUKS Zielonka,
  10. PKS MOS Zbąszyń,
  11. PUKS Trzebinia,
  12. Stowarzyszenie Sanocki Unihokej,
  13. TKKF Jadberg Pionier Tychy,
  14. TLU Toruń,
  15. UKS 85 Mokotów Warszawa,
  16. UKS Absolwent Siedlec,
  17. UKS Bankówka Zielonka,
  18. UKS Błyskawica Niechanowo,
  19. UKS Chwarzno Gdynia,
  20. UKS Feniks Kramarzyny,
  21. UKS Fenomen Babimost,
  22. UKS Floorball Gorzów Wielkopolski,
  23. UKS Gladiator 23 Katowice,
  24. UKS Jedynka Orzysz,
  25. UKS Junior Kębłowo,
  26. UKS Kołaczkowo,
  27. UKS Maratończyk Płociczno,
  28. UKS Multi – 75 Killers Kraków,
  29. UKS Nolet Żabi Róg,
  30. UKS Nowa Łódź,
  31. UKS Ołtarzew Ożarów Mazowiecki,
  32. UKS Orlęta Warszawa,
  33. UKS Orły Glinianka,
  34. UKS Ósemka Wejherowo,
  35. UKS Prus Żary,
  36. UKS Refleks Gorzyce Wielkie,
  37. UKS Victoria Gułtowy,
  38. UKS Wiatr Ludźmierz,
  39. ULKS Józefina,
  40. ULKS Olimpia Łochów,
  41. UMKS SPG Grzmiąca,
  42. WSU Wierzchowo,
  43. Wilki Sosnowiec,
  44. Małopolski OZU,
  45. Małopolski OZU,
  46. Pomorski OZU,
  47. Pomorski OZU,
  48. Wielkopolski OZU,
  49. Wielkopolski OZU.