Facebook Twitter Google Plus

Zgrupowanie kadry kobiet - Gdynia, 21-23.04.2017

Autor: PZUnihokeja

Trenerzy Kadry Narodowej Kobiet podali listę zawodniczek powołanych na konsultację, która odbędzie się 21-23 kwietnia br. w Gdyni. 

Terminarz

21.04.2017 r. - /piątek/ - przyjazd zawodniczek do Gdyni (Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni), przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 18.00                                                            
22.04.2017r. - /sobota/- treningi,
23.04.2017r. - /niedziela / trening, wyjazd do domu ok. 13.30

Opiekunowie :

Christer Bertilsson – trener
Paweł Ludwichowski – trener
Mateusz Iwanicki – fizjoterapeuta
Dominik Wojciechowski – team manager

Potwierdzenie udziału oraz skan przelewu bankowego proszę wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Brak potwierdzenia wraz ze skanem wykonania przelewu do dnia 01.04.2017 będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w zgrupowaniu. Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne przestrzeganie terminu potwierdzenia udziału!

Lista powołanych:

Bramkarki:

  1. Agata Kownacka – MLUKS Jedynka Trzebiatów
  2. Patrycja Bernacka – KS Olimpia Osowa
  3. Mariola Szarmach – KS Olimpia Osowa
  4. Karina Trojan - Ambra Ożarów
  5. Klaudia Jachymiak – MMKS Podhale Nowy Targ
  6. Magda Michaliszyn – PUKS Trzebinia

Zawodniczki rozgrywające

  1. Katarzyna Fuła – MMKS Podhale Nowy Targ
  2. Agnieszka Timek
  3. Anna Raczkowska – KS Olimpia Osowa
  4. Maja Stenka
  5. Malwina Zagórska
  6. Weronika Grądzka
  7. Laura Łącka
  8. Hanna Samson
  9. Marta Chudyszewicz
  10. Agata Arendarczyk – MLUKS Jedynka Trzebiatów
  11. Daria Drzymała
  12. Justyna Krzywak
  13. Zuzanna Krzywak
  14. Maja Mazur
  15. Patrycja Hliwa
  16. Kinga Bugajska – Multi 75 Killers Kraków
  17. Katarzyna Rogala
  18. Katarzyna Pabis – PUKS Trzebinia
  19. Maja Masztaler
  20. Karolina Rozmus
  21. Ewelina Turek
  22. Joanna Szelzchen – PKS MOS Zbąszyń
  23. Magdalena Marek
  24. Agnieszka Kozanecka
  25. Marta Stachowiak
  26. Dagmara Zadrożna – Ambra Ożarów
Attachments:
Download this file (powołania seniorki.doc)Powołanie - Gdynia, 21-23.04.2017[29.03.2017]71 kB