Wiadomości 2017/2018

Polski Związek Unihokeja oraz Łódzki Okręgowy Związek Unihokeja serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na kurs instruktora unihokeja realizowane w ramach projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje" przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Attachments:
Download this file (Instruktor-Łódź-zaproszenie.doc)Instruktor-Łódź-zaproszenie.doc[Zaproszenie na kurs]919 kB
Download this file (oświadczenie-do-projektu-UUBW-2018.doc)oświadczenie-do-projektu-UUBW-2018.doc[Oświadczenie uczestnika]1092 kB
Download this file (Zgłoszenie-Łódź-instruktor.doc)Zgłoszenie-Łódź-instruktor.doc[Zgłoszenie na kurs]1107 kB

Reprezentacja Polski kobiet zagra w sobotę mecz o brązowy medal rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostw Świata w unihokeju. Z kolei męski zespół jest bliski zajęcia piątej lokaty.

Obie reprezentacje Polski uczestniczące w rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostwach Świata w unihokeju przegrały w czwartek swoje mecze. Szanse medalowe zachowała już tylko żeńska drużyna.

Reprezentacja Polski mężczyzn pokonała Singapur 4:1 w swoim drugim meczu Akademickich Mistrzostw Świata, które odbywają się w Łodzi. W czwartek o awans do półfinału walczyć będą zarówno męska, jak i żeńska drużyna biało-czerwonych.

Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęły udział w rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostwach Świata w unihokeju reprezentantki Polski. Niestety, swój premierowy mecz przegrał za to męski zespół biało-czerwonych.

Trzynaście drużyn będzie od wtorku walczyć w Akademickich Mistrzostwach Świata w unihokeju, które odbędą się w Łodzi. Wśród drużyn rywalizujących o medale są reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn.

Z powodu kontuzji dolnej części ciała, Grzegorz Panek nie będzie mógł Reprezentować Polski na Akademickich Mistrzostwach Świata. Zastąpi go Rafał Deska.

Trenerzy Kadry Narodowej Mężczyzn, Jan Holovka i Libor Hrček, podali listę zawodników powołanych na konsultację, która odbędzie się w Nowym Mieście nad Wartą w terminie 27-29 lipca. 

W dniach 25-27 maja w Elblągu odbył się XXV Międzynarodowy Festiwal o Puchar Bałtyku Elbląg 2018. Czas na krótkie podsumowanie turnieju.

Trenerzy Kadry Narodowej Kobiet U19, zwracają się z prośbą do trenerów klubowych o wytypowanie zawodniczek do Kadry Narodowej Kobiet U19.