Polski Związek Unihokeja informuje o rozpoczęciu procesu tworzenia Akademickich Kadr Narodowych przed Akademickimi Mistrzostwami Świata, które odbędą się w terminie 26-30 czerwca w Łodzi. 

Zgodnie z dyrektywami Międzynarodowej Federacji Sportu Akademickiego w imprezach tej rangi udział mogą brać jedynie zawodniczki będące studentkami uczelni wyższych.

Szczegóły uczestnictwa:

  • Polskie obywatelstwo,
  • mieć co najmniej 17 i nie więcej niż 25 lat w dniu 1 stycznia, roku w którym odbywają się zawody- zawodnicy muszą być urodzeni pomiędzy 01/01/1993 a 31/12/2000;
  • studenci realizujący pełen program studiów prowadzący do uzyskania stopnia naukowego lub dyplomu na uczelni, bądź innej jednostki naukowej uznawanej przez właściwe w danym kraju instytucje;
  • lub byli studenci wspomniani powyżej, którzy uzyskali dyplom w roku poprzedzającym zawody, czyli 2017 r.

Mężczyźni:

Trenerami nowej Akademickiej Reprezentacji Polski będą Roman Twerdyk oraz Marek Przygocki. W swojej wieloletniej karierze trenerskiej piastowali m.in. funkcję trenera Kadry Narodowej Mężczyzn i Juniorów.

Trenerzy zwracają się do Klubów występujących w polskiej lidze o zgłaszanie kandydatów spełniających wyżej wymienione kryterium do trenera Romana Twerdyka (e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) tel 501544032 lub trenera Marka Przygockiego (e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) tel. 666851287 do dnia 28.02.2018r.

Szczegóły w załączniku.


Kobiety:

Trenerami Akademickiej Reprezentacji Polski Kobiet będą Christer Bertilsson i Jagoda Wieczorek. Christer Bertilsson to doświadczony trener, który od 2014 r. prowadzi Kadrę Kobiet. Wie, co jest potrzebne, aby osiągnąć sukces. Potrafi motywować do pracy. Jagoda Wieczorek - bardzo ambitna zarówno jako zawodniczka, jak i jako trener dla najmłodszych. Grała w kadrze narodowej, była też jej menadżerem i wie czego potrzeba, żeby grać na najwyższym poziomie. Zna zawodniczki i potrafi utrzymać z nimi dobry kontakt.

Trenerzy Kadry zwracają się do wytypowanych zawodniczek, spełniających wyżej wymienione kryteria, o przesłanie skanów ankiet. Dokumenty należy wysłać do pani Jagody Wieczorek na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.02.2018 r.

Szczegóły w załączniku. 

Attachments:
Download this file (AMŚ informacje na stronę PZU Kobiety.pdf)Akademicka Kadra Narodowa - Kobiety[20.02.2018]255 kB
Download this file (AMŚ informacje na stronę PZU Mężczyźni.pdf)Akademicka Kadra Narodowa - Mężczyźni[20.02.2018]239 kB