Facebook Twitter Google Plus

Lista zgłoszonych drużyn 2017/2018

Autor: PZUnihokeja

Przedstawiamy listę drużyn zgłoszonych do rozgrywek w sezonie 2017/2018.

STAN NA: 21 LIPCA 2017 R. 

Salming Ekstraliga Mężczyzn

Nazwa drużyny Wpisowe Braki Formalne Zaległości 
KS Górale Nowy Targ TAK    
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ      
MUKS Zielonka TAK    
ULKS Olimpia Łochów TAK     
UKS Prus Żary      
UKS Wiatr Ludźmierz TAK     
Esanok.pl Wilki Sanok TAK     
ULKS Józefina      
UKS Fenomen Babimost TAK     
TKKF Jadberg Pionier Tychy      
Toruńska Liga Unihokeja      
UKS Nowa Łódź      

Salming Ekstraliga Kobiet

Nazwa drużyny Wpisowe Braki Formalne Zaległości 
Interplastic Olimpia Osowa TAK    
MMKS Podhale Nowy Targ      
MMKS Podhale Nowy Targ II      
SUS Travel Jedynka Trzebiatów TAK    
PUKS Trzebinia      
PKS MOS Zbąszyń TAK     
Ambra Ożarów Mazowiecki TAK    
LUCE Bielsko-Biała TAK    

Juniorzy starsi

Nazwa drużyny Wpisowe Braki Formalne Zaległości 
UKS Absolwent Siedlec TAK    
ULKS Olimpia Łochów TAK     
UKS Victoria Gułtowy      
UKS Refleks Gorzyce Wielkie      
UKS Wiatr Ludźmierz TAK    
Toruńska Liga Unihokeja      
UKS Fenomen Babimost TAK    
ULKS Józefina      
UKS Błyskawica Niechanowo TAK    
UKS Floorball Gorzów Wielkopolski      
Aligator UKS Chwarzno Gdynia TAK     
UKS Bankówka Zielonka TAK     

Juniorki starsze

Nazwa drużyny Wpisowe Braki Formalne Zaległości 
Interplastic Olimpia Osowa TAK     
MMKS Podhale Nowy Targ      
SUS Travel Jedynka Trzebiatów TAK     
PUKS Trzebinia      
Dzikie Gęsi Zielonka TAK    
UKS Junior Kębłowo      
UKS Gródek      

Juniorzy młodsi

Nazwa drużyny Wpisowe Braki Formalne Zaległości 
UKS Absolwent Siedlec TAK    
UKS Orły Suwałki TAK     
UKS Grześ Hrubieszów TAK    
UKS Wiatr Ludźmierz TAK     
UKS Fenomen Babimost TAK    
ULKS Józefina      
UKS Błyskawica Niechanowo TAK    
Aligator UKS Chwarzno Gdynia      
UKS Bankówka Zielonka TAK     
ULKS Olimpia Łochów TAK     
EUKS Spartakus Sicienko      
UKS Nowa Łódź      
UKS Jedynka Orzysz      
LUCE Bielsko Biała TAK    

Juniorki młodsze

Nazwa drużyny Wpisowe Braki Formalne Zaległości 
Interplastic Olimpia Osowa TAK    
Interplastic Olimpia Osowa II TAK     
TKKF Jadberg Pionier Tychy      
SUS Travel Jedynka Trzebiatów TAK    
UKS Victoria Gułtowy      
UKS Radzevia Radzewo      
MMKS Podhale Nowy Targ      
UKS Junior Kębłowo      
UKS Wiatr Ludźmierz  TAK    
PUKS Trzebinia      
Aligator UKS Chwarzno Gdynia TAK    
PKS MOS Zbąszyń TAK    
UKS 85 Mokotów Warszawa TAK     
Dzikie Gęsi Zielonka TAK    
UKS Jedynka Orzysz      
LUKS Nolet Żabi Róg      

 

LEGENDA:

brak informacji o wpisowym - PZUnihokeja nie otrzymał wpłaty do 15 lipca br. 
kolor niebieski - zgłoszenie wpłynęło niekompletne lub nie wpłynęło do Biura PZUnihokeja
kolor czerwony - klub posiada zaległości wysokości minimum 500zł

Biuro PZUnihokeja przypomina, że zgłoszenia w formie papierowej powinny dotrzeć do Biura w terminie do 31 sierpnia br. Kluby posiadające zaległości lub braki formalne są zobowiązane do ich możliwie najszybszego uregulowania przed rozpoczęciem rozgrywek.