Trenerzy Kadry Narodowej Kobiet U19 podali listę zawodniczek powołanych na 13. Polish Cup 2018, który odbędzie się w terminie 2-4 lutego 2018 r. w Nowym Tomyślu, Rakoniewicach oraz Zbąszyniu. 

Polish Cup 2018

Terminarz:

31.01.2018 r. (środa) – przyjazd zawodniczek do Zbąszynia. adres; Zbąszyńskie Centrum Sportu, przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 12.00, obiad,trening.                     

01.02.2018 r. (czwartek) – treningi.

02-04.02.2018 r. - (piątek, sobota, niedziela) – udział w Polish Cup.

Opiekunowie:

  • Tomasz Bogdański – I trener
  • Przymysław Wójcikowski – II trener
  • Dominik Wojciechowski – team manager
  • Mateusz Iwanicki – I fizjoterapeuta
  • Pamela Bogdańska – kierownik techniczny, II fizjoterapeuta

Trenerzy proszą zawodniczki o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms tel.696002753 do 10.01.2018r. Brak potwierdzenia spowoduje powołanie zawodniczek z listy rezerwowej.

Lista powołanych:

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

1.

Grądzka Weronika

Olimpia Osowa Gdańsk

2.

Pawłowska Katarzyna

 

3.

Polańska Roksana

 

4.

Sumisławska Martyna

 

5.

Bernacka Patrycja

 

6.

Gągolska Małgorzata

PUKS Trzebinia

7.

Turek Ewelina

 

8.

Michaliszyn Magdalena

 

9.

Masztaler Maja

 

10.

Kozłowska Ewelina

UKS Błyskawica Niechanowo

11.

Buczek Dominika

MMKS Podhale Nowy Targ

12.

Pysz Gabriela

 

13.

Krzystyniak Zuzanna

 

14.

Pudzisz Zuzanna

 

15.

Osmala Anna

 

16.

Szustak Wioletta

Ambra Ożarów Mazowiecki

17.

Szelzchen Joanna

PKS MOS Zbąszyń

18.

Hliwa Patrycja

MLUKS  Jedynka Trzebiatów

19.

Krzywak Zuzanna

 

20.

Cirocka Jutrzenka

 

21.

Zakojan Zemfira

Dzikie Gęsi Zielonka

22.

Strzała Magdalena

 

23.

Krajewska Aleksandra

 

24.

Jamska Antonina

 

25.

Matera Wiktoria

 

 

Lista rezerwowych zawodniczek (kolejność losowa)

1.

Panek Martyna

MMKS Podhale Nowy Targ

2.

Mamak Ewelina

 

3.

Knet Katarzyna

Ambra Ożarów Maz.

4.

Waszkowiak Kinga

PKS MOS Zbąszyń

5.

Braś Aleksandra 

TKKF Jadberg Pionier Tychy

6.

Kaczanowska Magdalena

MLUKS  Jedynka Trzebiatów

Attachments:
Download this file (treść-powołania-Polish-Cup.doc)Powołanie oraz informacje - 13. Polish Cup 2018[23.12.2017]109 kB

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje