Facebook Twitter Google Plus

Wykaz szkolonych zawodniczek i zawodników

Autor: PZUnihokeja

Wykaz szkolonych zawodniczek i zawodników poszczególnych Kadr Narodowych.

MĘŻCZYŹNI

Nazwisko Imię Klub
Antoniak Mateusz MUKS Zielonka 
Widurski Łukasz Szarotka Nowy Targ
Bogdański Maciej MUKS Zielonka 
Chlebda Łukasz Szarotka Nowy Targ
Chochowski Daniel Fenomen Babimost
Dahlström Alexander Mölndals IBF
Hamrol Alesander Wiatr Ludźmierz
Heyne Paweł Red Devils March
Jastrzębski Maciej Szarotka Nowy Targ
Korczak Jakub Górale Nowy Targ
Korpan Dawid Fenomen Babimost
Kostela Piotr Górale Nowy Targ
Kozubal Michał Szarotka Nowy Targ
Leja Michał Górale Nowy Targ
Dziurdzik Michał Szarotka Nowy Targ
Łukaszewski Filip Fenomen Babimost
Łyskawa Jakub Fenomen Babimost
Malajka Wojciech FBC Ostrava
Malasiewicz Krystian Pionier Tychy
Nurmi Nicholas EAST City Giants 
Pawlik Jakub Górale Nowy Targ
Pelczarski Karol Wiatr Ludźmierz
Sieńko Maciej MUKS Zielonka 
Sieńko Michał MUKS Zielonka 
Sujkowski Jakub Wilki Sanok
Tomalak Maciej Górale Nowy Targ
Turwoń Mateusz Górale Nowy Targ
Widurski Daniel Wiatr Ludźmierz
Wójcikowski Przemysław Pionier Tychy
Zacher Rafał Wiatr Ludźmierz

 

KOBIETY:

Nazwisko Imię Klub
Bernacka  Patrycja Olimpia Osowa 
Chudyszewicz Marta Olimpia Osowa 
Damps Karolina  Olimpia Osowa 
Grądzka  Weronika Olimpia Osowa 
Noga  Weronika Olimpia Osowa 
Raczkowska Anna Olimpia Osowa 
Samson Hanna Olimpia Osowa 
Marzec Dominika Olimpia Osowa 
Zagórska Malwina Olimpia Osowa 
Arendarczyk  Agata MLUKS Jedynka 
Drzymała  Daria  MLUKS Jedynka 
Krzywak Zuzanna MLUKS Jedynka 
Mazur Maja MLUKS Jedynka 
Fuła Katarzyna MMKS Podhale
Pazdro Kinga MMKS Podhale
Jachymiak Klaudia MMKS Podhale
Rogala Katarzyna MMKS Podhale
Buczek Dominika MMKS Podhale
Borkowska Anna PKS MOS Zbąszyń
Marek  Magdalena PKS MOS Zbąszyń
Szelzchen Klaudia PKS MOS Zbąszyń
Szelzchen Joanna PKS MOS Zbąszyń
Masztaler Maja PUKS Trzebinia
Pabis Katarzyna PUKS Trzebinia
Rozmus  Karolina  PUKS Trzebinia
Kozanecka Agnieszka Linköping IBK
Stenka Maja Linköping IBK
Krzywak Justyna Florbal Vítkovice
Pazio Małgorzata IKSU
Plechan Agata Hvidovre Attack

 

MĘŻCZYŹNI U19

Nazwisko Imię Klub
Antkowiak Kacper Aligator Gdynia
Gawrysiak  Cezary Aligator Gdynia
Gawrysiak  Maurycy Aligator Gdynia
Cęgiel Kacper Wilki Sanok
Bojko Wojciech Floorball Gorzów
Stolarek Marcin Floorball Gorzów
Kleinhardt  Paweł Floorball Gorzów
Piasecki Emil TLU Toruń
Głowienka Maciej Bankówka Zielonka
Grabowski Igor Bankówka Zielonka
Rydzewski Jan Bankówka Zielonka
Bobel Marcin Bankówka Zielonka
Jachacy Bartosz Bankówka Zielonka
Bartłomiejczak Dawid Błyskawica Niechanowo
Szefner Dawid Fenomen Babimost
Wierzejewski Filip Fenomen Babimost
Pawlak  Michał Fenomen Babimost
Piątyszek Dominik Fenomen Babimost
Ochota Krystian Fenomen Babimost
Gawroński Nikodem Fenomen Babimost
Cyrwus Jakub Wiatr Ludźmierz
Pelczarski Konrad Wiatr Ludźmierz
Kruk Łukasz ULKS Józefina
Nieskórski Oskar ULKS Józefina
Zaremba  Michał ULKS Józefina
Ofman Karol ULKS Józefina
Kaniuk Piotr Olimpia Łochów
Chrupek Paweł Olimpia Łochów
Gąsorek Sebastian Olimpia Łochów
Skura Kacper Olimpia Łochów

 

KOBIETY U19

Krzywak Zuzanna    Jedynka Trzebiatów
Cirocka Jutrzenka    Jedynka Trzebiatów
Kaczanowska Magdalena Jedynka Trzebiatów
Hliwa Patrycja Jedynka Trzebiatów
Mamak Ewelina MMKS Podhale
Pudzisz    Zuzanna MMKS Podhale
Buczek Dominika   MMKS Podhale
Gajewska  Wiktoria MMKS Podhale
Krzystyniak  Zuzanna  MMKS Podhale
Pysz Gabriala MMKS Podhale
Osmala Anna MMKS Podhale
Braś Aleksandra TKKF Jadberg Tychy
Szustak Wioletta Ambra Ożarów Maz.
Turek Ewelina PUKS Trzebinia
Gągalska Małgorzta    PUKS Trzebinia
Masztaler Maja PUKS Trzebinia
Luwiczak Patrycja  PUKS Trzebinia
Michaliszyn Magdalena PUKS Trzebinia
Szelzchen  Joanna PKS MOS Zbąszyń
Grądzka Weronika    Olimpia Osowa
Ryszewska Oliwia Olimpia Osowa
Pawłowska Katarzyna Olimpia Osowa
Polańska Roksana Olimpia Osowa
Bernacka Patrycja Olimpia Osowa
Sumisławska Martyna Olimpia Osowa
Kozłowska Ewelina UKS Błyskawica Niechanowo
Zakojan Zemfira Dzikie Gęsi Zielonka
Strzała Magdalena   Dzikie Gęsi Zielonka Gęsi
Jamska Antonina Dzikie Gęsi Zielonka Gęsi
Krajewska Aleksandra Dzikie Gęsi Zielonka Gęsi

 

MĘŻCZYŹNI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W UNIHOKEJU

Nazwisko Imię Klub
Batko  Marcin Wheel Wolf
Woźnica Łukasz Wheel Wolf
Majewski Tomasz Wheel Wolf
Vieth Szymon Wheel Wolf
Witkowski Mateusz Wheel Wolf
Niepsuj Michał Wheel Wolf
Magdij Dariusz Wheel Wolf
Łobodziński Paweł Wheel Wolf
Kwapisz Jarosław Wheel Wolf
Gudowski Paweł Wheel Wolf
Blicharz Krzysztof Wheel Wolf
Niedziela Jarosław Wheel Wolf
Kucharski Krzysztof Wheel Wolf
Wierzbowski Bartosz Wheel Wolf
Szadkowski Damian Wheel Wolf