Facebook Twitter Google Plus

Zgrupowanie Kadry Kobiet U19 - Gdynia, 25-28.08

Autor: PZUnihokeja

Trenerzy Kadry Narodowej Kobiet U19 podali listę zawodniczek powołanych na zgrupowanie, które odbędzie się 25-28 sierpnia w Gdyni. 

Terminarz:

25.08.2017(piątek) –przyjazd zawodniczek do Gdyni, adres: Szkoła Podstawowa Nr 47 ul.Nagietkowa 73, Gdynia-Dąbrowa, przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 12.00, obiad, trening.                                                

26-27.08.2017 (sobota, niedziela) – treningi.

28.08.2017(poniedziałek) – trening, zakończenie zgrupowania ok. godz. 15:00.

Trenerzy proszą zawodniczki o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms tel.696002753 do 15.07.2017 r.

Opiekunowie:

Tomasz Bogdański – I trener
Przymysław Wójcikowski – II trener
Dominik Wojciechowski – team manager 

U w a g a!
Na wyjazd zawodnicy niepełnoletni zabierają ze sobą wypełnione oświadczenie rodziców.

 

Lista powołanych:

Lp.

Nazwisko i imię

Pozycja

Klub

1.

Ryszewska Oliwia

Obrońca /P

Olimpia Osowa Gdańsk

2.

Pawłowska Katarzyna 

Obrońca/L

 

3.

Stój Alicja 

Napastnik/L

 

4.

Polańska Roksana 

Napastnik/L

 

5.

Sumisławska Martyna

Rozegranie/L

 

6.

Bernacka Patrycja

Bramkarz

 

7.

Kozłowska Natalia

Obrońca/L

Ambra Ożarów Maz.

8.

Makowska Angelika 

Napastnik/L

 

9.

Knet Katarzyna 

Obrońca/L

 

10.

Szustak Wioletta 

Napastnik/L

 

11.

Stempiń Delfina 

Napastnik/P

 

12.

Wiktoria Zalech

Obrońca/L

 

13.

Kozłowska Ewelina

Obrońca/L

UKS Błyskawica Niechanowo

14.

Kotecka Kamila

Bramkarz

UKS Victoria Gułtowy

15.

Roszak Maria 

Napastnik/P

 

16.

Szelzchen Joanna 

Obrońca/L

PKS MOS Zbąszyń

 

17.

Świtała Anna 

Bramkarz

 

18.

Brudnicka Dagmara   

Bramkarz

 

19.

Waszkowiak Kinga 

Obrońca/L

 

20.

Bajer Aleksandra

Napastnik/P

 

21.

Tomaszczenik Dominika

Obrońca/L

MLUKS Jedynka Trzebiatów

22.

Kaczanowska Magdalena

Napastnik/L

 

23.

Horst Michelle

Obrońca/L

TKKF Jadberg Pionier Tychy

24.

Braś Aleksandra   

Bramkarz

 

25.

Kolasa Wiktoria 

Napastnik/P

 

26.

Wężycka Oliwia 

Obrońca/L

 

27.

Pilszek Paulina 

Obrońca/L

 

28.

Słomian Julia

Środkowa/L

 

29.

Janik Karolina 

Napastnik/L

 

30.

Aleksandra Krajewska 

środkowa/obrońca/P

Dzikie Gęsi Zielonka

31.

Zemfira Zakojan 

środkowa/napastnik/L

 

32.

Magda Strzała 

Napastnik/L

 

33.

Dybicz Weronika 

Obrońca/L

 

34.

Tosia Jamska

Bramkarz

 

35.

Matera Wiktoria

Środkowa/P

 

36.

Zuzia Gajewska

Obrońca/L

 

37.

Kamila Zboralska

Obrona/L

Junior Kębłowo

38.

Wiktoria Mikołajczyk

Napastnik/p

 

39.

Julita Zboralska

Obrona/L

 

40.

Klaudia Herzog

Środkowa/L

 

41.

Klaudia Radna

Napastnik/L

 

Attachments:
Download this file (tresc_powolania-2.doc)Treść powołania oraz lista powołanych[Gdynia, 25-28.08.2017]108 kB