Wiadomości 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii młodziczek.

Informujemy, iż w dniach 19-23 kwietnia br. Biuro Polskiego Związku Unihokeja będzie nieczynne.

Super Finał Unihokeja 2019 w Zielonce rozpocznie się już za niespełna 2 dni! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was najważniejsze informacje, związane z tą imprezą.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją sędziów, nominowanych do prowadzenia 4 spotkań Super Finału Unihokeja 2019 Salming Ekstraligi.

W dniu dzisiejszym podano do wiadomości publicznej oficjalne listy graczy, powołanych na Mistrzostwa Świata do lat 19 w kanadyjskim Halifax.

Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 19 rozpoczną się w Kanadzie już za miesiąc. Dziś miło jest nam poinformować, że do sztabu szkoleniowego Kadry dołączył Mateusz Antoniak.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników Wielkopolskiej Ligi Unihokeja Młodzików z tego sezonu.

W zeszły weekend w Zielonce rozegrano Półfinał A Ligi Juniorek Młodszych. Do ścisłego Finału A awansowały z niego zespoły z Trzebiatowa, Gdańska i Zielonki.

13 marca br. Pan Krzysztof Zawadzki ze względów osobistych złożył rezygnację z funkcji Członka Zarządu Polskiego Związku Unihokeja.

Serdecznie zapraszamy wszystkie drużyny w kategorii "Dzieci" do zapisów na ogólnopolski turniej unihokeja, który 30 marca br. odbędzie się w Trzebini.