Wiadomości 2018/2019

Ostatni weekend w Zielonce minął pod znakiem rozgrywek unihokeja.

W dn. 08.02.2019 Zarząd PZUnihokeja unieważnił konkurs na organizację Super Finału Unihokeja 2019.

14. Polish Cup zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji zapraszamy na krótki wywiady z Reprezentantami Polski do lat 19. Na nasze pytania odpowiadają Dawid Szefner, Jan Jaskierski oraz Jan Rydzewski.

Miło nam poinformować, że wszystkie spotkania 14. Polish Cup będą transmitowane NA ŻYWO na kanale YouTube Polskiego Związku Unihokeja!

Artykuł prezentujący wszystkie 3 areny tegorocznego turnieju Polish Cup dla męskich reprezentacji narodowych.

Trener Kadry Narodowej Mężczyzn U-19, Marek Przygocki podał listę zawodników powołanych na zgrupowanie przed turniejem Polish Cup, które odbędzie się w Zbąszyniu (29-31.01.2019). Jest to także lista zawodników biorących udział w turnieju Polish Cup (1-3.02.2019), który zostanie rozegrany w Zbąszyniu, Nowym Tomyślu i Rakoniewicach.

Attachments:
Download this file (O-Ś-W-I-A-D-C-Z-E-N-I-E-dla-niepełnoletnich-Polish-CUP.docx)Oświadczenie dla zawodników niepełnoletnich[Oświadczenie dla zawodników niepełnoletnich]56 kB

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą sędziów powołanych na 14. Turniej Polish Cup, który w dniach 1-3 lutego rozegrany zostanie w Rakoniewicach, Nowym Tomyślu i Zbąszyniu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą sędziów powołanych na Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet 2019, które w dniach 30 stycznia - 3 lutego rozegrane zostaną w gdańskiej hali AWFiS.

Trenerzy Kadry Narodowej Kobiet, Christer Bertilsson i Paweł Ludwichowski ogłosili listę zawodniczek powołanych na Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet 2019, które od 30 stycznia do 3 lutego będą rozgrywane w Gdańsku.