Wydział Gier i Dyscypliny przedstawia listę klubów zgłoszonych do rozgrywek w sezonie 2018/2019.

Szczegółowe informacje o brakach formalnych i zaległościach finansowych zostanę przesłane mailowo do zainteresowanych klubów.

WGiD przedłuża do dn. 15 września 2019 termin zgłaszania drużyn w kategoriach junior młodszy i juniorka młodsza. Pierwotnie w Komunikacie WGiD był podany termin 06.07.2018, a na pzunihokeja.pl termin 15.09.2018.

Termin zgłaszania młodzików i młodziczek uzależniony jest od okręgowych związków.

 

STAN NA: 16.07.2018

Salming Ekstraliga Mężczyzn

    Braki formalne Zaległości finansowe
1 Bieszczady24.pl Wilki Sanok TAK  
2 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ    
3 UKS Wiatr Ludźmierz TAK  
4 TLU Kala Izolacje Toruń TAK  
5 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. TAK  
6 KS Wejherowo TAK  
7 UKS Fenomen Babimost TAK   
8 MUKS Zielonka    
9 Stowarzyszenie KS Olimpia Łochów    
10 ULKS Józefina TAK TAK
11 AZS Politechniki Łódzkiej TAK  
12 UKS Prus Żary TAK  
13 TKKF Jadberg Pionier Tychy TAK  
14 KS Górale Nowy Targ TAK  

Salming Ekstraliga Kobiet

    Braki formalne Zaległości finansowe
1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk TAK  
2 PKS MOS Zbąszyń TAK  
3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów TAK  
4 MMKS Podhale Nowy Targ TAK  
5 PUKS Trzebinia TAK  
6 UKS Ambra Ożarów Mazowiecki TAK  
7 KS Luce Bielsko- Biała TAK  

Juniorzy starsi

    Braki formalne Zaległości finansowe
1 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp TAK  
2 UKS Fenomen Babimost TAK  
3 UKS Absolwent Siedlec    
4 Stowarzyszenie KS Olimpia Łochów    
5 ULKS Józefina    
6 UKS Bankówka Zielonka    
7 Aligator UKS Chwarzno Gdynia TAK  
8 UKS Błyskawica Niechanowo    
9 TLU Kala Izolacje Toruń TAK  

Juniorki starsze

    Braki formalne Zaległości finansowe
1  Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I TAK  
2  Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II TAK  
3  SUS Travel Jedynka Trzebiatów TAK  
4  Aligator UKS Chwarzno Gdynia TAK  
5  MMKS Podhale Nowy Targ TAK  
6  UKS 85 Mokotów Warszawa TAK  
7  UKS Junior Kębłowo TAK  
8  KS Dzikie Gęsi Zielonka TAK  

Juniorzy młodsi - termin zgłoszeń do 15.09.2018

1. UKS Fenomen Babimost
2. UKS Absolwent Siedlec
3. UKS Błyskawica Niechanowo
4. UKS Bankówka Zielonka
5. Stowarzyszenie KS Olimpia Łochów
6. Aligator UKS Chwarzno Gdynia
7. TLU Kala Izolacje Toruń
8. UKS Nowa Łódź
9. TKKF Jadberg Pionier Tychy

Juniorki młodsze - termin zgłoszeń do 15.09.2018

1. Aligator UKS Chwarzno Gdynia
2. UKS Junior Kębłowo
3. MMKS Podhale Nowy Targ
4. PUKS Trzebinia
5. PKS MOS Zbąszyń
6. UKS Radzevia Radzewo
7. MLUKS Jedynka Trzebiatów
8. Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
9. Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
10. KS Dzikie Gęsi Zielonka

Młodzicy - termin złoszeń zależy od OZU

1. Aligator UKS Chwarzno Gdynia
2. UKS Absolwent Siedlec
3. Stowarzyszenie KS Olimpia Łochów
4. Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
5. PUKS Trzebinia
6. UKS Fenomen Babimost
7. UKS Bankówka Zielonka

Młodziczki - termin złoszeń zależy od OZU

1. Aligator UKS Chwarzno Gdynia
2. MLUKS Jedynka Trzebiatów
3. Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
4. Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
5. PUKS Trzebinia
6. UKS Radzevia Radzewo
7. KS Dzikie Gęsi Zielonka

Biuro PZUnihokeja przypomina, że zgłoszenia w formie papierowej powinny dotrzeć do Biura w terminie do 31 sierpnia br. Kluby posiadające zaległości lub braki formalne są zobowiązane do ich możliwie najszybszego uregulowania przed rozpoczęciem rozgrywek. 

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje