Uprzejmie informujemy, że decyzją trenerów Kadry Narodowej następujące zawodniczki zostały powołane na konsultację uzupełniającą Kadrę Narodową Kobiet U19, która odbędzie się w terminie 14-16.09.2018r. w Mrzeżynie.

Dojazd: kierunek Kołobrzeg, z Kołobrzegu (przez Dźwirzyno) Expressbus co godzinę do Mrzeżyna.

Terminarz konsultacji:

14.09.2018r. (piątek) – przyjazd zawodniczek do Mrzeżyna. Adres: Mrzeżyńskie Centrum Sportu ul.Tysiąclecia 32a, 72-330 Mrzeżyno, przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 12.00, obiad, trening.

15-16.09.2018r. (sobota, niedziela) – treningi, zakończenie zgrupowania ok. godz. 15:00.

Sprzęt

Należy zabrać ze sobą:

- sprzęt sportowy (treningowy) na halę oraz do biegania w terenie, 

- bramkarze zabierają swój sprzęt bramkarski,

- kartę zdrowia sportowca z aktualnymi badaniami.

Finansowanie:

- koszt zgrupowania 110 zł - wpłat proszę dokonać na konto Polskiego Związku Unihokeja – nr konta znajduje się na stronie PZU, potwierdzenie wpłaty zawodniczka zabiera ze sobą na zgrupowanie,

- dojazd do i powrót na koszt własny zawodniczek,

- wyżywienie całodzienne od obiadu 14.09.2018r. do obiadu w dniu 16.09.2018r.,

- wszystkie uczestniczki zgrupowania są ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Trenerzy proszą zawodniczki o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms tel. 696 002 753 do 31.08.2018 r. 

Brak potwierdzenia spowoduje usunięcie z listy ubiegających się o miejsce w kadrze. 

U w a g a !!!

Na wyjazd zawodnicy niepełnoletni zabierają ze sobą wypełnione oświadczenia rodziców.

DO POBRANIA W ZAŁĄCZENIU: OŚWIADCZENIA!

_____

Opiekunowie:

Tomasz Bogdański – I trener

Przymysław Wójcikowski – II trener

Dominik Wojciechowski – team manager

Pamela Bogdańska – I fizjoterapeuta

_____

Lista zawodniczek powołanych na konsultację uzupełniającą w Mrzeżynie w terminie 14-16.09.2018 r.:

Lp. Nazwisko i imię Klub 

1. Urwan Marzena Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 

2.Tamborek Kamila

3.Kozłowska Weronika

4.Sawczuk Monika

5.Ryszewska Patrycja

6.Sumisławska Luiza

7.Bieniasz- Krzywiec Marta

8.Zielna Weronika

9.Szymańska Marianna

10.Madej Paulina

11. Gajewska  Zuzanna Dzikie Gęsi Ziolonka

12.Dybicz  Weronika

13.Pietrzyk Natalia

14.Abramczyk Zuzanna

15.Wójcik Gabriela

16. Żurowska Aleksandra UKS 85 Mokotów 

17.Ruszała Maja

18.Ludwikowska Roksana

19.Kluczyńska Zuzanna

20. Pisarek Patrycja TKKF Jadberg PionierTychy

21.Janik Karolina

22.Pilszek  Paulina

23.Kolasa  Wiktoria

24.Słomian Julia

25.Horst Michelle

26. Tybura Hanna Aligator UKS Chwarzno Gdynia 

27.Słonina Katarzyna

28.Chruszcz Weronika

29.Kluza Kamila

30. Bajer  Aleksandra PKS MOS Zbąszyń

31. Herzog Klaudia UKS Junior Kębłowo

32.Radna Klaudia 

33.Przybyła Paulina

34.Stochaj Daria

35. Pabis Weronika PUKS Trzebinia

36.Stępowska Natalia

37.Korpacka Paulina

_____

W przypadku braku potwierdzeń trenerzy mogą powołać zawodniczki z listy już sprawdzonych zawodniczek:

Lp. Nazwisko i imię Klub 

1. Sumisławska  Martyna Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 

2.Bernacka  Patrycja

3.Polańska  Roksana

4.Krason Daria

5. Matera  Wiktoria Dzikie Gęsi Ziolonka

6.Jamska  Antonina

7.Zakojan  Zemfira

8. Braś  Aleksandra  TKKF Jadberg PionierTychy

9. Waszkowiak  Kinga PKS MOS Zbąszyń

10. Roszak  Maria UKS Junior Kębłowo

11.Kotecka  Kamila

12. Pudzisz  Zuzanna MMKS Podhale Nowy Targ

13.Buczek  Dominika

14.Osmala  Anna

15.Mamak  Ewelina

16.Dynda Anna

17.Pysz  Gabriela

18.Gajewska Wiktoria

19. Kaczanowska Magdalena MLUKS  Jedynka Trzebiatów

Attachments:
Download this file (czyste-oświadczenie-RODO.doc)Oświadczenie RODO[Oświadczenie RODO]28 kB
Download this file (czyste-oświadczenie-rodziców.doc)Oświadczenie rodziców[Oświadczenie rodziców]32 kB
Download this file (treść-powołania-1-1.doc)Treść powołania[Treść powołania]119 kB

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje